| Robertamirela23 a întrebat:

Buna as dori niste filme cu mistere sau vrajitorii in care sa joc adolescenti.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| zahre a răspuns:

Buna.Uite:,, Buffy-the vampire slayer, "The secret circle",,, Sabrina-the Teenager Witch"(1996), "Echanted-Magie in Manhattan", "Hugo".

| adelina19 a răspuns:

The secret circle.
poti incerca si : once upon a time, merlin, Sabrina, the Teenage Witch

| grasuN a răspuns:

The sorrcers appretience cred ca asa se scrie

| Adyna_7556 a răspuns:

The Secret Circle. Este un serial cu vrajitori dar din pacate are doar un sezon. Nu sunt sigura daca va mai aparea si al-2lea. Dar merita vazut big grin