| KonanYahiko a întrebat:

Buna! As dori sa aflu mai multe despre acest serial minunat, Naruto, asa ca am sa va mai intreb ceva. Stiti cumva ce episod este acela in care Sasuke, probabil inainte de a pleca, ii multumeste lui Sakura (nu stiu pentru ce)? Am vazut in primele episoade Naruto Shippuden ca Tsunade dorea sa vada cat de mult au avansat Sakura si Naruto, de aceea ei iar au trebuit sa-i ia clopoteii lui Kakashi Sensei. Cand au ajuns in campul de lupta, Sakura s-a gandit ca lipseste Sasuke, iar dupa si-a amintit cum i-a multumit-si am revenit iar la subiect. Daca stiti, spuneti-mi va rog frumos! happy

Răspuns Câştigător
| Mari2104 a răspuns:

In episodul 109 Sasuke pleaca si se intalneste cu sakura inainte, ea ii zice sa nu plece si sa ramana si ca il iubeste cel mai mult la care el ii multumestelove struck

| KonanYahiko explică (pentru Mari2104):

Iti multumesc atat de mult! Si iarta-ma daca ti-ai consumat din timp, raspunzandu-mi mie la intrebare. Imi pare sincer rau! sad happy

| Mari2104 a răspuns (pentru KonanYahiko):

Nu,chiar mi-a facut placere.Eu sunt la ep.75 din Naruto Shippuden si iubesc animeulbig grin...dar as vrea ca pana la sfarsitul lui ca sasuke sa se intoarca in konoha si sa mai fie momente sasusaku poate sa fie impreuna si naruto cu hinata. Oricum cred ca Naruto isi va tine promisiunea si ca il va duce inapoihappy

| Mari2104 a răspuns (pentru KonanYahiko):

Si apropo am uitat sa te intreb.Tu esti acum la Naruto Shippuden, nu? Si la ce ep?big grin

| KonanYahiko explică (pentru Mari2104):

Am inceput de o saptamana sa revad episoadele Naruto si tocmai am ajuns la episodul 16 din sezonul 1, am mai vazut si incepand de la episodul 135 (tot din sezonul 1), dar ma uit din fericire si la Naruto Shippuden. Sunt la episodul 16 de asemenea, si am vazut si lupta dintre Naruto si Pain. Sincer, la Titanic nu am plans deloc, dar la lupta aceasta am izbucnit in plans. Cred ca am scris prea mult! happy

| KonanYahiko explică (pentru Mari2104):

Si eu cred intocmai! Cu siguranta isi va tine Naruto promisiunea... altfel n-ar mai fi Naruto!

| Mari2104 a răspuns (pentru KonanYahiko):

Cam asa ceva big grin

| KonanYahiko explică (pentru Mari2104):

La 307... dar am sarit peste cateva...