| Alinaalian1234 a întrebat:

As dori un film care sa ma faca sa uit de toate problemele pe care le am. Ce filme mi-ati recomanda?
FUNDA

8 răspunsuri:
| DaNaDoT a răspuns:

American Pie-Naked milerolling on the floor

| ICanSeeAll a răspuns:

A walk to remember

| BubblesDoubleS a răspuns:

Grown Ups (movie) laughing apoi un dus rece si plimbareeeee

| eXtreme21 a răspuns:

Hmmm'. 17 Again

| Bogdana91 a răspuns:

Problemele trebuie infruntate ca sa scapi de ele, insa daca vrei o gura de aer rece, daca vrei o pauza incearca serialul(nu filmul) How I met your mother. E o comedie superba ce te face cel putin sa zambesti pe tot parcursul vizionarii!

| măslină a răspuns:

13 going on 30

| DanielDesumoulins a răspuns:

How High, Friday, Down To Earth, CB4.

| al3csandru96 a răspuns:

Uita-te la comedii gen National Security, Rush hour(Ora de vard in romana)