| N25 a întrebat:

as dori un serial cu subitrare in romana gen Gossip girl.cel mai bun serial, primeste fundita

Răspuns Câştigător
| Zendaa a răspuns:

Pretty Little Liars.
Il ador, sper ca te-am ajutat big grin.

8 răspunsuri:
| Huehuehuehuehue a răspuns:

90210 e aproximativ ca gossip girl(adica urmareste acelasi lucru:viata sociala a liceenilor)hee hee

| N25 explică (pentru Huehuehuehuehue):

L-am privit..acum il privesc sunt la sez 3 ep 2

| AnabelleKr a răspuns:

The secret circle. E genial!puppy dog eyes

| natearchibald a răspuns:

Serialele recomandate de astia pe aici nu au nicio legatura cu Gossip Girl, astea sunt mai mult fantasy/mystery. Daca vrei ceva gen Gossip Girl, serialele pe care le cauti sunt The O.C., One Three Hill si Friday Night Lights.

| maximusy a răspuns:

Sex and the city

| aanny a răspuns:

Uita-te la Pretty Little Liars thinking asa in gen GG nu imi pre vin in minte dar uitete la The vampire diaries, Teen Wolf, The nine lives of Chloe King asteas mai sf dar nu foarte gen scarbos si sunt chiar faine de exemplu primul The Vampire diaries e cel mai popular acum poate il sti
bafta big grinwinking

| FlaviuSSSOOO a răspuns:

90210 este un serial de acelasi gen cu Gossip Girl.Si este foarte captivant.Iar One Tree Hill de asemenea este minunat.

| iasmiiasmi a răspuns:

Pretty little liars, liar game, once upon a time, vampire diaries, the secret circle dar cel mai asemanator si cel mai bun ar fi pretty little liars