| LoL_1122 a întrebat:

As vrea sa stiu daca serialul Canan destin furat s-a terminat, pentru ca in ultimile zile nu a mai dat a dat alt fil in locu lui care tinea foarte mult.Eu nu cred. Stie cineva daca s-a terminat? Dau fundita

Răspuns Câştigător
| CiocolataCuMereSiScortisoara3 a răspuns:

Pai deocamdata s-a terminat daca mai urmeaza un sezon nu se stie sigur...da cred ca da nu se putea termina asa urat

1 răspuns:
| MadutzaPuP a răspuns:

Nu s-a terminat.ma uitam si eu cand a inceput dar am renuntat sa ma mai uit acum ma uit la el Peteava