| Mra_Mariia_1994 a întrebat:

As vrea sa urmaresc un serial, dar nu m-a ajutat nimeni sa gasesc unul, deci am intrat pe TPU pentru a pune intrebarea aceasta : Puteti sa imi dati numele unui serial? Daca stiti mai multe seriale va rog sa imi spuneti! Nu am ce face dupa-amiaza si as dori sa urmaresc un serial! Multumesc!

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Breaking Bad, House M.D., Prison Break, Modern family, Desperate housviwes, The mentalist, Criminal minds, True Detective, Lie to me...

| faramatania a răspuns:

Lost,Game Of Thrones,Arrow,Gossip Girl,PLL,TVD,Banshee, The Originals, True Blood, Orphan Black, Intelligence

| Seepty a răspuns:

Cele mai bune seriale pe care le-am vazut si ti le recomand sunt:
Prison Break
John Doe
Lost
Arrow
Dexter
American Horror Story

FUNDA?

| Carmen27 a răspuns:

Breaking BadHouse M.D
The mentalist
Lie to me
Supernatural
Vikings
Game of Thrones
Dexter
Fringe
Sper sa te ajutehappy

| kitti02 a răspuns:

The vampire diaries, Teen wolf, Pretty Little Liars. Supernatural, The secret circle, Hart of Dixie, New Girl, The Carrie Diaries, The originals