| ChristinaO a întrebat:

As vrea sa va intreb, pana la urma, cand va avea premiera sezonul 3 din The Vampire Diaries? In 8, sau in 15septembrie(in america)? Eu stiam ca era anuntat in 8, dar promo-ul primului episod zice ca in 15... http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=n B_YESlMZXM

2 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Pe 15 septembrie apare primul episod pe canalul american The CW

| Diana_1984 a răspuns:

In america, incepe de 15 septembrie, In functie de site-ul pe care il urmaresti tu, poate aparea la una-doua zile. Pe Vplay, apare pe 16 septembrie... Vizionare placuta! >big grin