| DroGuleTz a întrebat:

Buna as vrea si eu filme cu liceu, filme cu fete bogate si rele, adolescenti, filme de prietenie :* pup fundita cele mai momoase filme big grin

Răspuns Câştigător
| Allkin a răspuns:

Buna
Cateva pe care le-am vazut si imi aduc aminte:Not Another Teen Movie, College, American Pie(1-6), The Hot Chick.

6 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Mean girl
Mean girls 2
Another teen movie
Wild child

| BellsC a răspuns:

Starstruck,Camp Rock, Freaky friday:X sau unul romanesc Liceeni!:X

| DrDeath a răspuns:

Toata colectia,, American Pie".
Funda!?

Răspuns utilizator avertizat
| flor31 a răspuns:

Easy A
New York minute
17 again
Mean girls
Sleep over
A cinderella story
Another cinderella story
Triple dog
Starstruck
Make it happen
Prom night
Raise your voice
She's the man
John Tucker must die
Camp rock
sper sa iti placa :X
fundabatting eyelashes

| Your0sweet3dream01 a răspuns:

Iata un film despre o scoala neobisnuit de nebuna: St.Trinian's happy scoala pentru fete in care fac ce vreau))))))))