| KaterinaPetrova a întrebat:

as vrea si eu sa stiu cum este filmul The Haunting of Pearson Place. Merita vazut?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| bistriteanul a răspuns:

Gwen si Steven, in speranta de a-si reface sentimentele de cuplu dintre ei, isi cumpara o casa de vacanta in in stil victorian, intr-un orasel cu intentia de a o renova odata cu reinnoirea mariajului lor. Dar acea casa a fost odata spital pentru soldatii raniti in primul razboi mondial. Soldatii raniti in razboi care erau trimisi aici se asteptau sa fie vindecati, dar ei desscopereau ca de fapt razboiul era paradis pe langa acest spital. Noi locatari vor sa o foloseasca pentru anumite idei, dar cei ce le-au vandut casa au deja planuri.
In acest film joaca Joe Estevez, Matthew James Gulbranson, Suzi Lorraine.

Vezi sa nu te sperii prea mult, ca e film Horror-Thriller! Fundita?