| 1112 a întrebat:

Bunahappy
Aseara a fost finala la Next Top Model By Catalin Botezatu si a castigat Emmalove struck
Eu imi doream chiar de la inceputut emisiunii ca ea sa castige si ma bucur foarte mult pentru ea.love struck
Dupa voi credeti ca Emma se va descurca cu aceasta cariera si credeti ca a meritat sa castige?

Răspuns Câştigător
| Fundă25 a răspuns:

Buna!

Emma a dat intotdeauna dovada de copilarie, e un lucru adevarat. Insa, totodata a uimit juriul, publicul si pe celelalte concurente cu unele poze care erau demne de un Next Top Model.
A meritat sa castige, da! In comparatie cu Madalina, cealalta finalista, chiar a meritat. De ce? Iata motivele: Emma are 16 ani, are tot viitorul in fata, pe cand Madalina are 25 de ani, si e cam tarziu sa incepi o cariera de model la varsta asta (asa cum a spus si designerul Christophe); Emma arata mai natural, fata de Madalina. Sunt persoane (pe site-ul oficial al emisiunii si pe Facebook) care spun, ca din cauza silicoanelor, Madalina nu a castigat. Eu consider ca acest lucru nu i`a influentat pe cei din juriu. Exista nenumarate modele, unele chiar celebre, care au silicoane, si nimeni nu le condamna pentru asta.
Un dezavantaj al Emmei este ca ea trebuie sa isi termine scoala, si ii va fi cam greu sa se descurce si cu scoala, si cu cariera, insa sunt sigura ca va reusi.
Ii doresc mult succes in continuare:*!

Asta a fost opinia mea.
O zi buna!
Paste fericit!

5 răspunsuri:
| Marius_5657 a răspuns:

Dupa parerea mea emisiunea e de rahat.

| RoxxuInna a răspuns:

Eu cred ca Mada trebuia sa castige sau Roxana(care din pacate a iesit in semifinala) ele erau mai bune dupa parerea mea si Emma este prea copilaroasa si fitoasa

| missReckless a răspuns:

Buna. Ma bucur pentru ea, dar as fi vrut sa castige Alexandra sau Laura. Probabil va continua cu modellingul, dar nu stiu cum se va descurca in ce priveste scoala.

| EvIdEnT a răspuns:

Soricelhee hee se va descurca tongue si da cred ca merita sa castige! big grin

| Ellenaaa_3207 a răspuns:

Da se va descurca pentru ca este ambitioasa si optimista.
Eu m-am bucurat enorm ca a castigat ea deoarece eu vroiam ca ea sa castige de la inceput. A fost preferata mea dintre toate.happy
A fost un adevarat castig. A meritathappy