| anonim_4396 a întrebat:

Aseara tata se uita la un film ..Era vorba despre o nunta mare, si acolo era un barbat care fusese muscat de un caine..si a turbat, si a muscat pe cineva, si dupa toata lumea de acolo era asa in afara de Mireasa, Mire si un preot.Acestia scapa dar cand sa iasa afara mireasa (clara) este muscata, Koldo(parca asa il cheama pe mire) ii taie mana dar ea tot era infectata si ies afara ( conacul era izolat) acesta o saruta ea il musca si mor impreuna.E de groaza..Stiti cum ii zice?
multumesc mukt
funda

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai nu era pe niciun canal, era downloadat..si nu am apucat sa l intreb exact cum ii zice

| Claudiu950 a răspuns:

Pe ce canal a fost si cam la ce ora?! M-ar ajuta ca sa iti raspund! big grin

| adelliinaa_3083 a răspuns:

Spune pe ce canal si la ce ora aproximativ ...iti spun dupa happy