| Stefania96dfg a întrebat:

Ati plans la Titanic? Eu sincer am planshee hee

Răspuns Câştigător
| RazzyFUnik a răspuns:

E cineva care nu plange? big grin e atat de vechi filmul... daca il vedeti in fiecare zi plangeti de fiecare data? tongue

17 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Este superb, dar m-a intristat foarte tare finalul, insa m-am abtinut totusi sa nu plang. Nu imi place cand un film de dragoste se sfarseste tragic, este prea trist.

| RazzyFUnik a răspuns:

A cata oara e cand il vezi? big grin

| Stefania96dfg explică:

L-am vazut de 3 ori si am plans la toate, mai ales prima data laughing

| Giinger a răspuns:

Nu, nu am planslaughingnu aveam de ce...nimic nu ma emotioneaza destul de tare incat sa planglaughing

| Autumnfeelings a răspuns:

Nu am plans findaca cand vedeam ce sa intampla cu vaporul nu ma uitat dar parca tot mi se umeazeau ochii.

| Deniiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Dalove struck

| Yoana3 a răspuns:

Era sa plang si eu oh go on

| Yoana3 a răspuns:

Dar a fost super :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-am vazut de vreo 20 de ori si de fiecare data ma inec de plans. big grin

| didiDia a răspuns:

Prima data l-am vazut fix in '98 cand s-a facut filmul si am plans in hohote. Dupa aceea nu prea am mai plans decat putin.(adica datile urmatoare cand l-am vizionat) Oricum, e un film care merita vazut.

| DubstepQueen a răspuns:

Da,am planshee hee. E un film genial si foarte trist.

| Roxxette a răspuns:

L-am vazut deja de 4 ori si mereu plang laughing

| Tєqυιℓα a răspuns:

Nu,nu am plâns. straight face
Chiar nu înțeleg ce sens are să plâng. oh go on
Și așa nu își mai revine Titanicul. laughing

| Floricika2000 a răspuns:

L-am vazut de vreo 4 ori mi se pare.Da asa e :]] si ramaneam cu gura cascata.Dar nu am plans.Dar stateam ca statuia.Pe cuvant!

| rbdflloryna a răspuns:

Sincer iti spun si eu am plans.

| DANIEL3333422 a răspuns:

L-am vazut si eu acum si sincer am pierdut 2 ore din viata, mi s-a parut plictisitor, mai trist e cand vezi un caine calcat de masina decat filmul asta

| xannax a răspuns:

Daaaa:X:X