| criss7784 a întrebat:

Ati vazut Twilight Breaking Down? Eu da, a fost superb abia astept sa il vad si pe celalalt desi va trebui sa mai astept aproximativ un an. Voi ce parere aveti despre el, v-a placut? si va place robert pattinson si kristen steward? Mie da mai ales Robert:X

8 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Mi-a placut foarte mult. A fost cel mai romantic film din serie si a fost interesant. Imi place mai mult cartea pentru ca sunt infatisate mai multe detalii, dar asta nu inseamna ca filmul a fost urat. Deabia astept sa apara si partea a doua. Actorii au jucat bine chiar daca au avut scene putin mai greu de interpretat. Si da, imi place si de Robert si de Kirsten, alcatuiesc un cuplu frumos. Tyler a jucat de asemenea bine, doar ca nu a avut atatea scene in care a aparut. Oricum seria "Twilight" este seria mea preferat de filme si fiecare film este special in felul lui.

| AleeSsandraa a răspuns:

Eu l.am vazut la cinema si il Ador:X:X daca esti nerabdatoare poti sa citesti cartea pe net si o sa stii ce se intampla eu asa am facutbig grin

| BETTYNA a răspuns:

Buna, am vazut, dar m-a dezamagit a fost atat de urat regizat si deparca ar fi veci de acum 100 de ani (se vedea urat si se mai auzea ceva, vorbe, rasete ) in fine a fost dragut pentru ca mi-au placut actorii ...bye bye

| CristalMine a răspuns (pentru BETTYNA):

Se vedea urat si se auzeau sunete pentru ca a fost filmat de cineva la cinema, abia astept sa il puna calumea p net.

| CristalMine a răspuns:

Mi-a placut mult filmul desi vreau sa-l vad calumea pentru ca ala ce e postat p net e filmat la cinema, si eu abia astept urmatorul film, mi-a placut mai ales finalul...imi plac actorii:Kristen si Rob dar imi place cum joaca si Tylor:X:X:X

| criss7784 explică:

Si eu l-am vazut la cinema si a fost superb desi l-am vazut si pe net asa filmat cum spuneti voi dar nu se prea vedea, oricum a fost foarte frumos desi as fi vrut mai multa actiune...si finalul a fost super cand si-a deschis ochii si erau rosii :X urmatorul de anul viitor sigur o sa fie super, si sigur o sa aiba mai multa actiune asta o fost mai romantic asa

| uma26 a răspuns:

Eu sincer am o parere cam proasta despre filmul asta. Ultimul aparut. Nu te tine in suspans, nu prea are actiune. Al doilea va fi mai reusit(sa speram). In schimb, Rpattz e hott! love struck Ce sa mai zic de Taylor?! Kstew e cam seaca. Ma cam lasa rece.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost interesant, a surprins destul de mult din actiunea cartilor iar actorii si-au facut treaba, dar oricum cartea bate filmul, asa ca ti-o recomand sa o citesti