| DenisaMariaD a întrebat:

Buna buna happy!
Care ma puteti ajuta si pe mine cu un film in genul lui Twilight sau The Convenant dar nu vreau Blade, Jurnalele Vampirilor sau serial, Vreau un film bun laughing. Dau FUNDITAAA! happy

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Gen Twilight:Vamps (2012),Only Lovers Left Alive (2013),Fright Night 2:New Blood (2013),Midnight Son (2011),Kiss Of The Damned (2012),Byzantium (2012),The Moth Diaries (2011),Vampire Academy (2014)/seriale:TVD,Buffy The Vampire Slayer, Hemlock Grove
Gen The Covenant; Push (2009),Beautiful Creatures (2013),The Last Keepers (2013),Rubinrot (2013),Chronicle (2012),The Mortal Instruments: City Of Bones (2013),seriale:The Tomorrow People, Star-Crossed, Believe, The Gates

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat