| antoniapopescuantoniapopescu a întrebat:

care dintre voi a urmarit serialul Giuvaerul Palatului(The Great Jang-geum)? mie mi s-a parut destul de intersant, si ma uitam mai mult pentru actorul Ji Jin Hee (Min Jung Ho ) :X am inteles ca este redifuzat pe tvr 1, dar nu stiu ora. sad voua cum vi s-a parut? big grin

Răspuns Câştigător
| Ea a răspuns:

Şi mie mi-a plãcut mult. Serialul nu este redifuzat din câte ştiu eu, dar Ji Jin Hee joacã într-un nou serial numit "Concubina regelui". Sunt difuzate 2 episoade în fiecare searã la ora 18:30, dar dacã nu ai vãzut pânã acum nu vei putea prinde firul. Poţi în schimb sã îl urmãreşti aici http://ro.viki.com/channels/651-dong-yi/videos/. Este subtitrat în limba românã.;)

2 răspunsuri:
| Andreea114820 a răspuns:

A fost redifuzat in iulie-august.acum este filmul concubina regelui la 18:25. este interesant si eu m-am uitat la film si ma uit si la cel care se difuzeaza acum

| tpuareproblemetehnice a răspuns:

18:25 (cred) si eu am urmarit filmul si a fost interesant/frumos

fundita?