| pufyy a întrebat:

care sunt partile filmului twilight? vreau toate partile in ordinea in care au aparut. dau fundita big grin

Răspuns Câştigător
| Ilincutza20 a răspuns:

1.Twilight(Amurg)
2.New Moon(Luna Noua)
3.Eclipse(Eclipsa)
4.Breaking Dawn part 1(Zori de Zi)-apare pe 18 noiembrie 2011
5.Breaking Dawn part2(Zori de Zi)-apare pe 16 noiembrie 2012

6 răspunsuri:
| chipicao2 a răspuns:

Amurg(twilight), luna noua(new moon), eclipsa(eclipse) si zori de zi(dawn). Fundita?batting eyelashes

| NiallsFutureWife a răspuns:

Pai au aparut asa
Twilight(amurg)
Twilight New Moon(luna noua)
Eclipse(eclipsa)
Breaking Dawn (zori de zi)
Si Breaking Dawn este format din 2 parti, pe 18 Noiembrie apare prima parte

Sper ca te-am ajutat!:*:*

| Natiiiiiii a răspuns:

1. Twilight ( 2008) - Amurg
2.New Moon (2009)- Luna Noua
3.Eclipse(2010)- Eclipsa
4.Breaking Dawn Partea1 (18.noiembrie 2011 ) - Zori de zi
5.Breaking Dawn Partea2 ( 2012)

| stefan30 a răspuns:

Pai partile sunt :twilight(amurg),luna noua, eclipsa, si zori de zi part 1 si part 2 in 2012

Alte răspunsuri