| RobbyE a întrebat:

caut niste filme cu rapperi, battle-uri(gen 8 mile), negrii care pornesc de jos si ajung mari cantareti, patroni etc.
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| WhiteProud95 a răspuns:

Get rich or die tryin` cu 50 cent
soul plane cu snoop dogg
are we there yet cu ice cube

2 răspunsuri:
| SpiderGandacelul a răspuns:

Iti recomand Juice(cu 2pac), Notorious(cu B. I. G), Talento de Barrio(Daddy Yankee), Malibu Most Wanted, The janky Promoters(Ice Cube, Young Jeezy), Before I self destruct(50 cent), Above the rim(2pac) si multe altele.Si eu sunt un mare fan al acestor filme. Leam vazut pe toate de mai sus si am fost foarte multumit de TOATE. Daca mai vrei sa iti mai zic alte filme...lasami un mesaj dar momentan te sfatuiesc sa te uiti la acestea happy

| SpiderGandacelul a răspuns:

Aaa si uitate la Boss`n Up cu Snoop Dogg si la seria Friday cu Ice Cube care cred ca sunt cele mai amuzante comedii cu negrii.