| notyourbusiness23 a întrebat:

Caut si eu doua episoade din Trazniti in nato, si nu mai dau de ele pe Youtube.

Unul este cand este pana de curent in unitate(nu e din sezonul 9, si Marlanul la un moment dat spune"Sa muriti sefu, da' masina traieste)

Si al doilea e cu un meci de fotbal intre dinamo si rapid, iar mrg, Pupaza si chiorete, incearca cumva s avad meciul la tv, numai ca gogoasa strica televizorul, iar apoi il pun pe gogoasa sa-i ia televizorul comendantului, iar gogoasa pana la urma scoate cablu din spate, si minte ca s-a stricat televizorul. Si pana la urma Pupaza si Chiorete ajung la meci, da rla Dinamo-Rapid, di al Steleilaughing

Nu le mai gasesc, si m-as bucura daca m=-ati ajuta cu un link la cele doua episoade.

Dau funda.

Multumesc mult pentru ajutor.

1 răspuns:
| Deny_Denis_2001 a răspuns:

Buna, osbornway, M-am intersat in legatura cu cererea dvs de ajutor, si am remarcat website-ul lor cu toate Arhiva de Seriale
Incepand Din Nato, Pana in prezent
http://trasnitii.primatv.ro/
Sper ca ti-a fost de Folos
Vizonare Placuta!