| sandraalex2002 a întrebat:

caut si eu un serial dragut,cam in genul the vampire diaries, pretty little liars, 90210, secret circle, gossipgirl, teen wolf. ma poate ajuta cineva?happy

5 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

The Secret Life of the American Teenager (2008)
Modern Family
Heroes

| LionDen a răspuns:

Incearca Smallville.E destul de lung si e o adaptare a povestii lui Superman intr-un cadru adolescentin.

| blondyna9o a răspuns:

One three hill, e un serial cu adolescenti si e foarte misto. Si eu ma uit la el, mai am cateva sezoane...dar merita! e super

| sandraalex2002 explică (pentru blondyna9o):

Multumesc! am vazut primul episod si e super tare. O sa il urmaresc si eu.

| ZambesteCuNoi a răspuns:

Http://diky.info/? page_id=2433&lang=ro
Cele mai super seriale, eu le ador.