| Flor1234 a întrebat:

Buna! Caut un film cu o femeie nebuna si desfigurata la fata care este dusa acasa de politistul sau doctorul ei, iar acestia au o relatie dar ea este foarte periculoasa si nebuna si cred ca nu putea nici sa vorbeasca

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| 4evergentleman a răspuns:

Dana roba dar nebunul e soțul ei că a desigurato și traumatizat femeia pe viață. Fosta femeie a lui Guță.

| ajutdoarazi a răspuns:

Misery" (1990) -
"May" (2002) -
"The Skin I Live In" (2011)
poate fi una din aceste filme. cauta si vezi tu

| Flor1234 explică (pentru ajutdoarazi):

Am cautat dar nu este niciunul! In acel film politistul avea si familie acasa si prisoniera sau pacienta pe care o duce acasa avea ceva malformatie la fata sau la buze, iar aceasta devenea agreziva cu familia lui