| Rebecca19T a întrebat:

Bună.

Caut un serial(chinezesc sau coreean, am uitat) L am văzut cu ceva timp în urmă și aș vrea să îl revăd, dar nu-mi mai amintesc cum se numea.

Ea avea o firma unde veneau cuplurile și îi ajuta să divorțeze, iar el avea o firma unde ajuta cuplurile să se cupleze și să se căsătorească. Aveau firma sau instituția chiar una lângă alta și evident că asta îi încurca pe amândoi, pentru că, cu ce se ocupă unul îl încurcă pe celalalt cu afacerea. Între ei se formează o rivalitate, și cumva între timp se cuplează. Îmi amintesc că mi-a plăcut mult, dar nu știu cum am uitat complet de acest serial atâta timp. Dacă aveți idee despre cum se numește serialul sau măcar actorii care joacă în el, vă rog să-mi spuneți. Mulțumesc!

4 răspunsuri:
| KovacsB a răspuns:

Mizerii coreene sau chinezesti nu pot sa urmaresc.
Consider ca persoanele care se uita la ele au grave probleme la mansarda.
Stiu ca nu o sa-ti convina si o sa faci urat cu celalalt cont al tau, dar cineva trebuia sa-ti spuna.

| Yui2005 a răspuns (pentru KovacsB):

Cel care are probleme la cap e ăla care stă și judecă oamenii care au gusturi diferite. Dacă erai atât de deștept, nu stăteai să-ți pierzi timpul prețios comentând la întrebarea mea ceva atât de inutil, și făceai ceva mult mai productiv. Dar dacă tu ai timp să scrii comentarii așa urâte, înseamnă că nu ai absolut nimic de făcut util. Așa oameni ca tine fac umbră pământului degeaba. Efectiv "m-ai ignorat" ca să nu-ți pot răspunde la comentariu. Serios, așa lașitate? Lasă că am alt cont și îți scriu de pe asta.

| DontActLikeMe a răspuns:

Love is Sweet? Perfect Partner?

| Yui2005 a răspuns (pentru DontActLikeMe):

Mulțumesc. O sa verific happy