| dعα a întrebat:

CE faceti? As avea o intrebare:stiti bloguri site-uri sa ceva in care pot vedea episoadele cu NiNi?

Răspuns Câştigător
| BriannaJ a răspuns:

Buna,
poti vedea toate episoadele pe www.desene-animate-online.net sau pe www.peteava.ro dar mai bine intri pe prima acolo vei gasi primele 60 de episoade in romana si restul pana la 128 in spaniola.
Sper ca te-am ajutat!
Pa!

4 răspunsuri:
| Rooooooooooxi a răspuns:

Ori pe site-ul www.peteava.ro dar poti intra si pe desene animate nini episodul 01 dar pe ambele site-uri gasesti episoadele in romana pana la episodul 60 deoarece pana la acest episod a fost da in Romania iar restul sunt in spaniola
sper ca te-am ajutat papa

| ema1ih a răspuns:

Gasesti toate episoadele pana la 60 in romana pe
http://www.desene-animate-online.net/......rtist.html
iar restul pana la 128 in spaniola pe
http://www.desene-animate-online.net/......rtist.html

| Artemesia a răspuns:

Da,stiu. Incearca site-ul " peteava.ro ".
Gasesti acolo multe din episoadele cu "NiNi" dublate in romana.
Succes!