| Fabulous a întrebat:

ce filme gen Pe aripile vantului stiti?

Răspuns Câştigător
| tabittha a răspuns:

Sa presupun ca-ti plac filmele clasice. Pot sa-ti dau niste exemple f bune: The red violin, Casablanca, Shogun, North and south, A farewell to arms, Wuthering hights. Sper sa iti placa.

2 răspunsuri:
| alexutza1183 a răspuns:

North and South este pe 3 dvd-iuri dar este un film minunat merita vazut...

| corolav a răspuns:

Pianistul; Pianistul de pe ocean; Scripcarul pe acoperiş; Vocile ( cu : Amy Irving); Concursul ( cu : Amy Irving şi Richard Dreyfuss); Bandele din New York; A fost o dată un New York; Podul Waterloo; Yankeii; My Fair Lady; Strada Hanovra; Sunetul Muzicii; Şapte mirese pentru şapte fraţi; Lady Hamilton; Mîndrie şi prejudecată; Tom Jones; Moll Flanders; Carele de foc;
Cîteva filme ruseşti: Tandreţe; Gară pentru doi; Moscova nu crede în lacrimi; Bărbierul din Siberia; Fata fără zestre; Piesă neterminată pentru pianină mecanică;