| alexy a întrebat:

Ce mai faceti? Aveti chef sa vedeti un video(care mi se pare mie dragut)? Puteti sa imi ziceti si cateva pareri, nu va ia mult. Ofer funda si voturi.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v =8p4zBOjm9Sc

Răspuns Câştigător
| alexandra_6449 a răspuns:

Sincer, e frumos, imi aduce aminte atunci cand eram mai mica si ma uitam la Naruto, melodia cu pozele se potrivesc... Si chiar te poate face sa plangi puppy dog eyes. Iti poate trezi amintiri...

2 răspunsuri:
| alexandra_6449 a răspuns:

Si video cu sasu` saku sunt frms :X hai ales aia cu hot`n cold.

| alexandra_6449 a răspuns:

Cicaa rolling on the floor