| iulain13 a întrebat:

Ce parere aveti despre actrita Chloe Grace Moretz. Cred ca este cea mai frumoasa fata pe care am vazut-o, pe langa asta mai e si de treaba si inteligenta. Nu stiu parca m-am indragostit de felul ei de a se comporta. M-am uitat la toate filmele in care a participat. Inclusiv kick ass(1 si 2), carrie si let me in care sunt cele mai frumoase filme pe care le-am vazut vreodata. M-am uitat si pe youtube la aparitiile ei la emisiuni. De 1 saptamana ma gandesc continuu cum ar fi sa vorbesc o data cu ea, pur si simplu nu mi-o pot scoate din minte :)). Apropo am 14 ani, si am cautat-o pe facebook, e plin cu fani cu numele ei, insa am gasit un profil ( singurul in care scrie si unde locuieste de unde este si la unde studiaza) ce zice-ti acesta este cel oficial? :
https://www.facebook.com/grace.moretz.10

4 răspunsuri:
| hSh3ad a răspuns:

Iti garantez ca nu e, pe Twitter a spus ca nu foloseste Facebook.

| beebbe23 a răspuns:

Nu prea cred

| Daniel_Pavel_1990 a răspuns:

La fel, si nu este profilul ei.Ea nu foloseste facebook...stiu ca am raspuns tarziu

| Manole_Levi_1998 a răspuns:

Eu sunt Fan Chloe Moretz si nu cred ca foloseste Facebook