| Fllorentina a întrebat:

Buna:* ce s-a intamplat azi in clase 406? :X si app al catelea episod a fost?

2 răspunsuri:
| Etelca a răspuns:

Cred ca a fost episodul 206-208 nu stiu sigur.Astazi Fredy le-a spus lui Fercho, Juan David, Kike si Carlos ca el este gay.Kike,Fercho si Carlos au spus ca nu conteaza pentru ca ei vor fi in continuare prieteni, dar Juan David a fost suparat si i-a reprosat multe lucruri.Marcela s-a dus acasa la Chaco unde sta Elisa si i-a facut scandal.Ea i-a zis ca va lupta pentru Chaco, iar Elisa i-a trantit usa in nas.Kike i-a zis lui Jessica ca v-a munci pentru ea si ca nu o va lasa balta, iar Jessica si el s-au sarutat, dar ea nu a fost pe deplin multumita. Tatis si-a luat ramas-bun de la Fercho.Nadia si Santiago(Luis Felipe Vissalana) au discutat cum sa cape de Jessica si anonimele ei(scrisorile, adica).Cam atat.

| KoreaJapan a răspuns:

Uitea-te diseara la 23:30 reluare, eu asa mai fac.