| LaLaLaAM a întrebat:

Ce seriale super cu doctori mai stiti? In afara de "Dill Mill Gayye", House-M.D., Grey's Anatomy. Vreau sa fie ceva interesant si funny.

Răspuns Câştigător
| Crisyy a răspuns:

Private Practice ( E un spin-off dupa greys anatomy, tot de tanti Shonda si in prim plan joaca Addison Shepard, imi scapa numele ei real acum).
Emergency room (E.R.) da trebuie sa ai rabdare mult e terminat dar are 15 sezoane, oricum se merita, cred ca de departe e cel mai bun pe tema medicala)
Hawthorne(superb)
Nurse jackie
Saving Hope
A gifted man(anulat dupa primul sezon)
Royal pains
Off the map(anulat dupa primul sezon)
Nip Tuck
Daca ai nevoie de ajutor sau intrebari legate de seriale, de orice fel...lasa-mi mesaj happy