| Wihaela a întrebat:

ce telenovela dp kanalD urmariti? eu ma uit la dragoste si pedeapsa, care este luni si marti dl ora 20.30. spuneti telenovela si cand este. big grin merci :3 pa-pa wave

5 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Si eu ma uit la Dragoste si pedeapsa, mai ma uit si la Iubire ascunsa, in fiecare zi(luni-vineri), de la ora 15:15. E foarte frumos.love struck
Am vazut in grila de programe ca o sa inceapa un nou serial:Inima nebuna, dar nu stiu cand.big grin
Sper ca te-am ajutat, papa.kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puteti sa-mi spuneti la ce ora se termina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna si eu tot la aceasta telenovela ma uit cand am timp ca-mi place e foarte interesanta.sorin

| iiDouaPuncteParanteza a răspuns:

Si eu ma uit la dragoste si pedeapsa

si ma uit si la ezel miercuri-joi 21:30 parca

| franci a răspuns:

Eu uramaresc ezel care este un serial foarte frumos cu actori de exceptie si o actiune de interesanta de razbunare daca vrei iti pot povesti actiune.este dat la tv pe kanal d miercuri si joi de la ora21:30. urmaresc si dragoste si pedeapsa care de asemenea este un film de excepti. daca esti draguta imi poti da si fundita?