| Boomzz2012 a întrebat:

Ce va place mai mult dintre Xfactor sau Voce Romaniei? primul care zice are Fundaaa!

Răspuns Câştigător
| DewMountainDew a răspuns:

X factor, clar!happy:* funda:X

| Boomzz2012 explică (pentru DewMountainDew):

Si mie imi place mai mult xfactorr!

9 răspunsuri:
| NuDauFunda a răspuns:

X Factor mi se pare mai bun.

| mona a răspuns:

Sincer prefer x factor dar ce mi place mai mult dintre una si alta e ca intr-adevar sunt concurenti care merita sa ajunga undeva sus

| Laura11 a răspuns:

X factorwinking fundita te rogbig grin

| Boomzz2012 explică (pentru Laura11):

Imi pare rau a raspuns altcineva mai repede.

| dadasssssssss a răspuns:

Romanii au talent! dar dintre variantele tale as alege Xfactor happy

| a răspuns:

Amandoua sunt la fel de frumoase deoarece evidentiaza voceahappyfunda?smug

| Mariaღ a răspuns:

Vocea Romaniei deoarece mi se par mai talentati si mai devotati.

| Alexandrapinkrose a răspuns:

Vocea romaniei! love struck