| ONE123456789 a întrebat:

Ceva filme noi? Dragoste sau comedie? Dau funda...

10 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Dom Hemingway :*

| Diiiia a răspuns:

Letters to Juliet, e superb, merita vazut

| ONE123456789 explică (pentru Diiiia):

Mersi dar l/am vazut.

| OnuOnulică a răspuns:

Eu recomand : Safe Haven

| faramatania a răspuns:

I Give It A Year
Upside Down
Safe Haven
The Spectacular Now
Summer In February
Before Midnight

| ONE123456789 explică:

Mersi tuturor. O sa ma uit la toate filmele si apoi dau fundita. Nu am vazut niciun film din ce mi/ati scris innafara de Safe Heaven. Mersi inca odata.

| Dude82 a răspuns:

Buna,

Incearca aici http://film-bun.ro/dragoste si
aici http://film-bun.ro/comedie
poate gasesti ceva printre sugestiile de acolo

| Iulianavaintreaba a răspuns:

The To Do List

| antoniaYoyo2 a răspuns:

Incearca "Little Man" este de comedie - "Singur Acasa.Singur Acasa 2-Pierdut in New York.Singur Acasa 3 sunt filme de iarna-Comedie.De dragoste incearca "Iubiri Secrete-Este Drama si iubire. Kongo-Actiune, poti incerca si Sillent Hill-Horror 100% Iubire interzisa-personaje fictive, mai bine du-te la un chiosc si cumpara-ti o revista si vezi programele pe luna, About last night de dragoste astea urmatoarele sunt de dragoste toate: Barefoot, Ultimul stinge lumina, Austenland, A way long from home, A case of you.etc iti mai dau un link cu mai multe filme de dragoste http://www.filme-dragoste.ro/filme-dragoste/?pn=3 Fundita?

| sandutza111 a răspuns:

Gatsby
Saving Mr. Banks
The Internship
Grown Ups 2
In time(chiar daca nu e din 2013, e un film excelent)