| Alxxzzxx a întrebat:

Cine a văzut filmul "negura"?
Cum s-a terminat?

9 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Se termină exact așa cum vezi. David în mașină cu fii-su și alte trei pers.Are 4 gloanțe în pistol.Are acordul celorlați să-i împuște, spre a nu fi omorâți de monștri.Se aud patru focuri de armă,apoi David iese din mașină și strigă să vină să-l ia și pe el,acele creaturi. Însă din ceață apare un tanc militar, soldați cu aruncătoare de flăcări, cu puști, apoi camioane cu supraviețuitori, unii și din magazin.Atunci el își dă seama că i-a omorât degeaba pe cei din mașină inclusiv pe copilul lui, că de fapt totul se terminase, țipă în continuare iar doi soldați se apropie se uită la el și pleacă mai departe.Acesta este finalul.

| Alxxzzxx explică (pentru faramatania):

Am rămas pe la partea în care iese din maşină şi strigă.
Cred ca mai trebuia să mă uit câteva minute...
Ms pentru răspuns!

| faramatania a răspuns (pentru Alxxzzxx):

Cu plăcere!

| Sn4k3 a răspuns:

Au murit toti.

| Alxxzzxx explică (pentru Sn4k3):

Aaa, chiar şi omul al cărui nume nu îl ştiu, dar era tatăl copilului blond?

| Sn4k3 a răspuns (pentru Alxxzzxx):

Actorul principal i-a impuscat pe toti ca sa nu ii omoare creaturile alea, apoi s-a sinucis (din ce imi amintesc, am vazut filmul acum un an sau doi ).

| Sn4k3 a răspuns (pentru Sn4k3):

Dar te poti uita online la film.

| Alxxzzxx explică (pentru Sn4k3):

Am văzut când i-a omorât, dar nu am vâzut când s-a sinucis.
Mulţumesc pentru răspuns!;-)

| Lionlion a răspuns:

Eu nu l-am vazut dar uitate pe google