| Stella17 a întrebat:

Buna cine are pentru sora mea si pentru fratemiu niste desene filme cum eee barbie etc cel care le vor placea cel mai mult primeste Fundita.

Răspuns Câştigător
| bla4e a răspuns:

Bai...nu....nu le da barbie. Da-le si tu niste filme adevarate, dar depinde si cat de mici sunt. Ai putea sa le dai filme din copilaria ta gen
-The Lion King (eu inca mai plang la filmul asta cand moare Mufasa)
-Jungle Book
-Peter Pan
-Alladin
-101 Dalmatieni
-Lady and the Tramp
-Anastasia
-The Aristocats
-Alba-ca-Zapada
-Sleeping beuty
-Beuty and the Beast
-Little Mermaid
-Cinderella
-Pinoccio
-Bambi
-Dumbo
-Fantasia
-The Fox and The Hound
-Pocahontas
-Mulan
-Tarzan
si multe altele. Eu personal cred ca au mai mult de invatat din filmele astea decat din barbie. Unele sunt potrivite atat pentru baieti cat si pentru fete. Sper ca am fost de ajutor

1 răspuns:
| Didiuca a răspuns:

Ai putea sa incerci pentru fratele tau ceva gen Arthur de pe minimax si le cauti aici http://deseneanimate.tv/view.php?serial=Arthur.Iar pentru sora ta ai putea sa mai incerci. Desene gen Barbie http://www.desenele.com/Barbie-si-Cei-Trei-Muschetari-Episodul-1_8598.html
Sau de pe site-ul unde este arthur mai jos sunt toate serialele de la desene mai poti cauta si acolo.