| BruteForceFTW a întrebat:

cine e la curent cu episoadele din Naruto sa imi zica si mie daca Nagato chiar a murit si daca puteti sa imi ziceti si cum.

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| CrissRules a răspuns:

Pai nagato a murit dupa lupta cu naruto.
1.nagato distruge konoha in cautarea lui naruto(pentru a-l sigila pe kyuubi)
2.in acest timp naruto se antreneaza pentru a stapani tehnica eremitului
3.cand satul e distrus si multi dintre ninja sunt infranti apare si naruto in ultimul moment
4. dupa o lunga batalie(naruto vs. six path of pain)naruto se duce sa vorbeasca cu nagato despre jiraiya, in final nagato moare pur si simplu.

dupa inceperea razboiului kabuto il reinvie cu edo tensei pe nagato si pe itachi, acestia luptandu-se cu naruto si cu killer bee.itachi reuseste sa se elibereze de controlul edotensei cu ajutorul sharinganului din naruto(sharinganul lui uchiha shisui-cel mai puternic sharingan de genjutsu)dupa lupta itachi se duce sa il caute pe kabuto sa anuleze edotensei iar nagato reuseste sa dispara din peisaj(nu mai apare cel putin pana la ultimul episod postat pana acum), funda?

| BruteForceFTW explică (pentru CrissRules):

Mersi mult!
Am ramas in urma cu episoadele XD

| CrissRules a răspuns (pentru BruteForceFTW):

Cu mare placere