| ingerashyulyana a întrebat:

Cine este fan Adrian Pricope concurent la mireasa pentru fiul meu? As vrea si eu Facebook-ul lui. Pliss dau funda!

Răspuns Câştigător
| blackcat99 a răspuns:

Adevarul este ca Adrian si-a inchis pagina de Facebook, restul sunt doar fakeuri. Uite, ca sa iti dovedesc iti las un site cu lista concurentilor si facebookul lor. Daca dai click pe Adrian o sa apara "Pagina negasita". http://www.mireasapentrufiulmeu.net/forum/23-24-1

| ingerashyulyana explică (pentru blackcat99):

Adrian si-a schmbat pagina de facebook a spus el in direct la mireasa pentru fiul meu

| ingerashyulyana explică (pentru blackcat99):

A spus la mireasa pentru fiul meu ca si schimbat adresa de facebook si eu vreau pe cea noua.

4 răspunsuri:
| ingerashyulyana explică:

Am gasit pagina...

| IonY1713 a răspuns:

Cel mai tare e ADRIAN!