| purplerainbow a întrebat:

Cine imi da si mie un film cu tot cu link unde pot sa il vizionez(fara intrerupere de 72 de minute)? Sa fie unul interesant, o comedie sau cu adolescenti. Celui mai frumos film ii dau fundita.big grin

Răspuns Câştigător
| YoYoLicious a răspuns:

Hei purplerainbow, e a 3 a oara cand incerc sa ti raspund, dar nu mi se publica raspunsul. Dar sunt perseverente si pana nu-l vad atasat, nu ma laslaughing deci, isi spun cum sa vezi un film fara sa se intrerupa dupa 72de minte. intri in site, dai play, apoi pauza. Il lasi sa se incarce si cand s-a incarcat de tot, te duci in browser la file-work offline. vei putea utiliza orice pagina incarcata deja (adica vei putea vedea filmul) chiar daca nu mai esti conectata la internet. Dezavantajul este ca nu vei mai putea accesa nimic pana nu te conectezi din nou, dar vei putea vedea filmul fara sa-ti mai faci probleme pentru cele 72 de minutehappy

2 răspunsuri:
| purplerainbow explică:

Hey @YoYoLicious primesti funda pentru perseverenta ta laughing! Si mersi de sfat!