| Dyony01 a întrebat:

Buna :* Cine imi poate da niste exemple concrete de emisiuni care au incalcat legea. cele care trebuiesc amendate de CNA. Va rooog frumos! Funditaa! :* :*

Răspuns Câştigător
| pufulescu a răspuns:

Emisiunile de tip pamflet, ca ale lui Mircea Badea sau Radu Banciu. Badea e campion la amenzi.

| Dyony01 explică (pentru pufulescu):

Stii la ce ora este difuzata emisiunea'' In gura presei ''?

5 răspunsuri:
| irina202333 a răspuns:

Te rog frumos si eu, posteaza intrebari la categorii adecvate. :* :*

| corbulalbrosu a răspuns:

Emisiunile in care este atacata/terfelita o persoana dar aceasta lipseste din emisiune si/sau nu poate interveni pentru a se apara/disculpa sau contraataca.

| Hitback a răspuns:

Dai fundă la corbulalbrosu, are dreptate.

| EmsityProtocol a răspuns:

NU ÎI DAȚI NIMIC! ESTE O TRĂDĂTOARE! LUCREAZĂ PT CNA.Doar glumesc, nu știu, cum au spus și cei de mai sus, Badea este campion în amenzi și dacă te mai interesează caută pe google cele mai sancționate posturi de televiziune / emisiuni de CNA.