| Popescu_Elena_1997 a întrebat:

Cine îmi poate spune și mie când se va termina seria Naruto Shippuden? Sunt mare fan.
DAU FUNA!

3 răspunsuri:
| Lynna a răspuns:

Buna. Deci, Kishi ar fi declarat intr-un interviu anul acesta ca manga se termina pe la jumatatea lui 2014, inainte sau dupa premiera celui de-al 7-lea film.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se stie tongue In manga inca nu s-a terminat, si e cu mult in fata, dar sincer sa fiu nu vreau sa se termine laughing S-ar putea sa se termine dupa razboi tongue Si s-ar utea ca dupa sa mai apara o serie Naruto Akkipuden tongue Dar nu stie nimeni... laughing

| Oboro a răspuns:

Pai manga e in fata si inca nu s-a terminat, am citit pe ceva blog ca e gata dupa razboi dar nu e oficial probabil ceva copii care nu aveau ce face au scris pe acolo nu prea cred ca e adevarat... si sper sa nu fie si eu sunt mare fan... nu vreau sa se termine