| Puffy_9872 a întrebat:

cine se uita la Iubire si onoare. ce impresie aveti despre serial?

Răspuns Câştigător
| aniiledha a răspuns:

Mi se pare un film gandit foarte binehappy adica oricine majoritatea suntem interesati cum isi desfasoara viata alte persoane de relegie diferita de ex ei...musulmanii...mi se pare un serial foarte interesanthappy mai ales sezonul doi e foarte palpitant:X

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Serialul e bun

| Cocki a răspuns:

SI MIE IMI PLACE dar nu imi place cum a ajuns amir se drogheaza... si doamna Stucman e prea exagerata cu Ilinca nu inteleg de ce Aziz (Mansur) e asa rau sad? ati vazut ce mult s-a schimbat Noor? Si victor (copilul Ilincai) e foarte dragalaslove struck

| Floarerosie a răspuns:

Imi place foarte mult si mai ales ca a inceput sezonul 2 ma voi uitat si mai mult