| Larisaaaaaaaa133 a întrebat:

happy Cine stie cand e reluarea Romanii au talent? Dau funda`batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| KobraRipper a răspuns:

Astazi la ora 17:00. Daca ratezi si de data asta, cauta la www.romaniiautalent.ro.Funda?

10 răspunsuri:
| OanaBoni a răspuns:

Sambata de la 4 sau 5

| ĐoarUnPunctuleţ a răspuns:

Azi la aceeasi ora.

| Rawwr a răspuns:

Sambata,17:15.
puppy dog eyes

| KobraRipper a răspuns:

Astazi la ora 17:00. Daca ratezi si de data asta, cauta la www.romaniiautalent.ro si vezi acolo fazele mai tari. Funda?

| SecretLove a răspuns:

E dupa masa la 17:15

| AnMa a răspuns:

Astazi la ora 17:00

| AnMa a răspuns:

Si mie imi place emisiunea :X data trecuta am vazut-o in reluare dar de data asta am vazut-o ieri seara si sa stii ca poti vedea si pe net unele momente de ieri seara : http://romaniiautalent.protv.ro/

| MimiPopescu a răspuns:

Samabata la ora 17:15 pe Pro Tv.

| oanaoany a răspuns:

Astazi 25.02. 2010 la 17:15...funda...plz

| SentimenteColorate a răspuns:

Duminica dela 4 la 6 e superb kiss