| KatomikaTakumi a întrebat:

Buna!
Cine stie filmele in care a jucat Selena Gomez? Dar cele in care a jucat Demi Lovato? Dar cele cu Miley Cyrus?
Multumesc anticipat! :*

Răspuns Câştigător
| mihaela25mihaela25eminem a răspuns:

SELENA GOMEZ

Getaway (2013)
Hotel Transylvania / Hotel Transilvania (2012) - Mavis (voce) Trailer
Spring Breakers (2012) - Faith
Monte Carlo (2011) - Grace Trailer
The Muppets / Păpuşile Muppets (2011) Trailer
Ramona and Beezus / Ramona şi Beezus (2010) - Beezus Trailer
Arthur et la vengeance de Maltazard / Arthur şi răzbunarea lui Maltazard (2009) - Sélénia Trailer
Princess Protection Program / Programul de protecţie al prinţeselor (2009) - Carter Mason / prinţesa Mason Trailer
Another Cinderella Story / O altă cenuşăreasă modernă (2008) - Mary Trailer
Horton Hears a Who / Horton (2008) - Fiica primarului (voce) Trailer
Wizards of Waverly Place: The Movie / Magicienii din Waverly Place - Filmul (2008) - Alex Russo Trailer
What's Stevie Thinking? (2007) - Stevie Sanchez
Wizards of Waverly Place / Magicienii din Waverly Place (2007) - Alex Russo Trailer
Brain Zapped (2006) - Emily Grace Garcia
Hannah Montana (2006) - Mikayla (3 episodes, 2007-2008) Trailer
The Suite Life of Zack and Cody / Zack si Cody, ce viaţă minunată! (2005) - Gwen (1 episode, 2006) Trailer
Walker, Texas Ranger: Trial by Fire / Testul final (2005) - Julie
Spy Kids 3-D: Game Over / Spy Kids 3-D: Sfârşitul jocului (2003) - Waterpark Girl
What Boys Want 2

DEMI LOVATO

Camp Rock 2: The Final Jam / Tabăra de rock 2: Competiţia finală (2010) - Mitchie Torres Trailer
Princess Protection Program / Programul de protecţie al prinţeselor (2009) - Rosalinda / Rosie Trailer
Sonny with a Chance / Sonny şi Steluţa ei Norocoasă (2009) - Sonny Munroe
Camp Rock / Tabăra de rock (2008) - Mitchie Torres Trailer
Prison Break (2005) - Danielle Curtin (1 episode, 2006) Trailer
The X Factor (2004) - ea însăşi

MILEY CYRUS

LOL (2012) - Lola Trailer
So Undercover (2012) - Molly Trailer
Justin Bieber: Never Say Never (2011) - ea însăşi Trailer
Sex and the City 2 / Totul despre sex 2 (2010) - ea însăşi Trailer
The Last Song / Ultimul cântec (2010) - Veronica 'Ronnie' Miller Trailer
Hannah Montana: The Movie / Hannah Montana (2009) - Hannah Montana / Miley Stewart Trailer
Super Rhino (2009) - Penny
Bolt (2008) - Peggy Trailer
Hannah Montana / Hannah Montana & Miley Cyrus: Best of Both Worlds (2008) - Ea insasi/Hannah Montana
Hannah Montana: One in a Million (2008) - Hannah Montana / Miley Stewart
Hannah Montana: Live in London (2007) - Hannah Montana
High School Musical 2 / Liceul de muzică 2 (2007) - fată la piscină Trailer
That's So Suite Life of Hannah Montana (2007) - Miley Stewart/Hannah Montana
Hannah Montana (2006) - Hannah Montana Trailer
The Suite Life of Zack and Cody / Zack si Cody, ce viaţă minunată! (2005) - Hannah Montana /... (1 episode Trailer
Big Fish / Peştele cel mare (2003) - Ruthie Trailer
Doc / Doctorul de suflete (2001) - fiica lui Jed