| Iridinvest a întrebat:

cine va fi in juriu la x factor sezonul 2? funda!

Răspuns Câştigător
| lifeisperfekt a răspuns:

Paula Seling, Mihai Moraru, Adi Sana. Sper ca ti-am putut fii de ajutorhappy.Pa wave

4 răspunsuri:
| TheGeor19 a răspuns:

Acelasi juriu va fi si in sezonul 2 big grin

| Nicole8 a răspuns:

Cred ca tot cei care au fost in 1

| C8PILUcool a răspuns:

Nu se stie inca

| Diiianaa a răspuns:

Nu vor mai fi in juriu Paula Seling, Mihai Moraru si Adi Sana.
Producatorii emisiunii au spus ca vor sa schimbe juriul pentru ca nu procedeaza corect. Dupa cum ai vazut la Romanii au talent sau Vocea Romaniei nu se dadea inca o sansa sa vezi ce poate in etapa urmatoarea, insa juriul de la x factor asa au facut.
Si au spus ca primul din juriu care va fi scos va fi cu siguranta Paula Seling, deoarece a refuzat atunci sa aleaga dintre cele doua echipe.
Sper ca te-am ajutat :*!