| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca tipa cu bandaje pe fata din iubiri secrete este delia? Eu sper ca da:X:X:X

5 răspunsuri:
| denisuk12 a răspuns:

Si eu cred la fel
big grin

| PosteXD a răspuns:

Delia a fost impuscata de ce ar avea bandaje pe fata rolling eyes Doar daca Vlad nu ia lasat alte rani pe fata x_X

| Bibuu09 a răspuns:

Da ea este.Adica asa cred dupa fata asa putin ea ebig grin

| lKopilasFaraNasl a răspuns:

Da delia este! Sunt sigura suta la mie pentru ca la culoarea ochilor o are cu o are si delia parul la fel si cum este prins el big grin o sa te uiti la episod si o sa vezi ca delia e big grin funda? please te rog am raspuns poate corect poate nu. acum ramane la alegerea tabig grin

| elenutzarouzz a răspuns:

Cred ca delia e deoarece nu are cine sa fie in afara de ea a bagat mt personaje si nu avea cum so inpuste ...ma rog in serial a aratat ca o impusca dar nu cred ca ester adevarat ...asa cum a gasit-o pe diana asa o gaseste si pe delia