| anonim_4396 a întrebat:

Buna cum îl cheama pe Alex din serialul La Bloc care era defapt Gigi fostul coleg de școala al lui Nelu Curca și care vroia sa se raznune pe el?

În alt episod episod ie profesorul dw filisofie și pritenul lui Mimi dar doar ca rol întrun film care urma sa fie facut de ei și de un regizor tanar!
Nul gasesc știu doar ca lam mai vazut mai demult invitat la twlevizor dar doar de cateva ori și foarte rar.
Știu ca e nutrițuonist și mai multe în realitatw sau așa ceva ca și la Americanu urma sa vorbeasva de alimentație la radio.

1 răspuns:
| Funkypad a răspuns:

Îl cheamă Adrian Nour.