| anonim_4396 a întrebat:

Buna cum pot sa prind programele fara semnal de la rcsrds pe TV fara decodorul lor care arata ca un dvd
Acum cativa ani aveam unul micut cu 3 mufe, 2 in fata si unul in spate care se conecta cu cablul TV, ca sa pot prinde HBO.
Vreau sa prind TV1000, History Channel HD, Discovery SC, etc; fara sa platesc decodorul ila a lor de la rcsrds + ca ar trebui sa fie gratis dar sant niste hoti ei si restul cu ofertele lor de...
Dau funda la cel mai bun raspuns, o zi buna tuturor!

2 răspunsuri:
| eueueueueue a răspuns:

Nu ai cum sa prinzi fara decodor.Eu am fost la ei am reinoit contractul si mi-au dat unul pe gratis.Iti recomand sa faci acelasi lucru.

| Brotacelu a răspuns:

Inainte erau filtrate posturile la fiecare abonat in parte in cutia din scara, acum au scos filtrele si da posturile extra doar cu decodor...