| Anonima0512 a întrebat:

Cum poti obtine un rol intr-un film/serial? Astept raspunsuri!

3 răspunsuri:
| AkyMinowara a răspuns:

Te inscrii si dai o proba. daca performanta ta e cea mai buna (din punctul de vedere SUBIECTIV al regizorului) ai luat rolul. succes!

| Anonima0512 explică (pentru AkyMinowara):

Pai asta e problema. Unde te inscrii? Ca stiu si eu ca trebuie sa dau o proba.

| AkyMinowara a răspuns (pentru Anonima0512):

Nu exista un loc general unde sa te inscrii si cei ce au nevoie de actori sa aleaga. cauti anunturi pentru filme noi sau recast la altele cu continuare si te prezinti in locatia alesa de cei ce solicita actori noi.