| Aly1864 a întrebat:

big grin am nevoie de ajutor!... m-am uitat la ultima parte Twilight adica Twilight Breaking Down dar am vazut doar prima parte si as vrea sa o vad si pe a doua dupa ce Bella este transformata in vampir. Daca a aparut pe net va rog sa-mi da-ti un link sau ceva.

Răspuns Câştigător
| mmadalina98 a răspuns:

A doua parte apare la ei in cinematografe pe 16 octombrie anul asta, asa ca la noi cred ca apare pe net prin noiembrie. Funda?batting eyelashes

2 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

"Twilight Saga Breaking Dawn- Part II" va aparea pe 16.11. 2012.

| Kyra_Nysa_1998 a răspuns:

Va aparea anul acesta pe 16 noiembrie.