| anonsiam a întrebat:

big grin sunt curioasa cand va incepe noul sezon "Pariu cu viata". Pe un site are cont gloria melu si a zis ca va incepe pe data de 7 septembrie da nu-s sigura pentru ca pe 7 este vineri, nu luni.

Răspuns Câştigător
| Andrevv a răspuns:

17 Septembrie

sursa: Pe 17 Septembrie 2012

sursa: http://www.romaniarelease.net/2012/08/pariu-cu-viata-sezonul-3.html

7 răspunsuri:
| ema1ih a răspuns:

Va fi pe 17 (luni) de ziua mea big grin

| Elvina a răspuns:

Probabil va fi difuzat vinerea si nu lunea din septembrie in colo.

| Lightning1997 a răspuns:

Sper sa nu mai inceapa deloc, pentru ca este un serial ce influenteaza adolescentii mai mult in rau, decat in bine.

| ღCuteღKissesღ a răspuns:

Va incepe pe 17 septembrie. Uite scrie aici detalii despre noul sezon:

http://www.protv.ro/......iu-cu.html

| StanAnaMaria a răspuns:

Noul sezon din Pariu cu viata va incepe pe 17 septembrie. Uita-te pe site-ul ProTv, acolo vei gasi mai multe informatii.O zii buna!

| Lauentiu a răspuns:

Da ce conteaza va fi dat pe sport.ro cand incepe inainte cu 2 sapatamani o sa aratebig grin

| OctaviaElena a răspuns:

Din cate am auzit la stiri ar trebui sa inceapa pe 17 septembrie! funda?