| KiddFaraSentimente a întrebat:

>; d< Va rog, puteti sa-mi spuneti si mie ce s-a intamplat in episodul de ieri (7 mai) in Teresa?; D Mersii mult.;*

Răspuns Câştigător
| Georgiana_9189 a răspuns:

Poi Terresa merge si se intalneste cu Mariano in cartier ii pregateste o cina romantica, ii sp ca il iubeste si ca va divorta de Arturo iar Mariano ii sp ca este confuz nu stie daca o mai iubeste si daca s mai aiba incredere in ea, dar pana la urma il duce cu zaharelul ca de obicei. Se saruta apoi merg la Mariano acasa pentru a face dragoste dar nu apuca pentru ca apare tatal lui Mariano si ii intrerupe. Au o discutie cam aprinsa. Intre timp Arturo si Martin vin in cartier impreuna, Arturo s o caute pe Teresa iar Martin s vb cu Mariano. Arturo merge la parintii Teresei si intreaba de ea dar nu o gaseste. Martin o vede pe Teresa cand iese din casa de la Mariano, intra vb cu el si ii sp ca o iubeste pe Aurora si ca vrea sa fie fericita iar daca ea vrea sa fie fericita cu el se da la o parte, dar daca alege s ramana cu el (Martin) va fi pentru totdeauna. Il intreaba ce cauta Terasa la el iar Mariano refuza s raspunda. Teresa merge la nasa ei unde sta de vb cu Esperansa, Joni si Pati si aqlo o gaseste Arturo. Teresa si Arturo ajung acasa, ea ii cere divortul iar el sp ca nu il da si o intreaba ca are de gand s se intoarca la Mariano dupa divort iar ea rasp ca daca ar fi asa ce?
Pati ramane peste noapte s doarma acasa la parintii teresei si decide cu Joni s se casatoreasca cat mai repede. Bunicul lui Pati o ameninta si o bruscheaza pe servitoare spunandu-i ca o va denunta la politie pentru ca a ajutat-o pe Pati s fuga. A doua zi la spital Mariano vb cu Aurora si o intreaba dc a ales s ii sp ce simte pentru el tocmai acum iar ea ii rasp ca nu mai conteaza ca il iubeste pe Martin si ca va ramane cu el.Cam atat imi amintesc. Sper ca nu am uitat nimic thinking

1 răspuns:
| creatzza_3788 a răspuns:

Pai ea si mariano au facut dragoste si a venit tatal lui mariano si i-a certat, pati a dormit acasa la dna refugio si cei doi adica pati si jonny vreiau sa se casatoreasca dar refugio si armando au vb cu ei si s-au rasgandit, arturo a vb cu teresa si teresa continua sa-i spuna lui arturo ca vor divorta iar la sfarsitul episodului armando si refugio care sunt parintii teresei au venit la ea acasa si au vb niste chestiii iar apoi s-a terminat