| Wtnqdbqrhqr a întrebat:

Buna! Dacă va uitati la insula dramei totale.
Ce personaj va place cel mai mult? Ce personaj nu va place deloc?
Ce cuplu va place cel mai mult?
Ce cuplu nu va place deloc
Ce episod va place cel mai mult și ce episod nu va place deloc?

Răspuns Câştigător
| LisaJulie a răspuns:

Gwen era preferata mea! Oricum primul sezon a fost cel mai tare! Ea și Trent au fost primul meu ship

| Wtnqdbqrhqr explică (pentru LisaJulie):

Ai dreptate, primul sezon chiar a fost cel mai tare! e preferatul meu!

3 răspunsuri:
| Cipi1212 a răspuns:

Nu știu dacă se mai difuzează insula dramei totale. Demult urmăream insula dramei totale dar când toți concurenții erau copii.

| DontActLikeMe a răspuns:

Personaj favorit: Gwen
Personaj antipatic: Heather
Cuplu preferat: Gwen și Trent
Cuplu antipatic: Duncan și Courtney
Episod favorit: Basic Straining
Episod care nu mi-a placut: The Sucky Outdoors