| Static a întrebat:

Dau fundă, pentru + vot pentru oricine imi da o lista de filme horror care merită vazute. Ceva intresant, cu suspans, neplictisitor, ceva gen Camera 1408 sau... Silent Hill. Vreau să vă informez ca am am vazut multe filme horror si pote unii din voi stiu altele pe care s-a putea sa nu le fi vazut, punctez oricum, multumesc anticipat. ^ -^

Răspuns Câştigător
| Irinaaaaaaaa a răspuns:

Human centipede 1, 2, 3
dream house
unborn
mama
antiviral
carrie

3 răspunsuri:
| Antoni0 a răspuns:

Resident evil
final destination
saw
jeepers creepers
the last exorcist
constantine
red rose
alien
Wrong Turn
+ multe altele. iar dupa ce le termini pe cele de mai sus, poti gasi mai multe aici: http://www.imdb.com/genre/horror

| BlackBubbleGum a răspuns:

Drag me to hell
Saw
Mama
Paranormal Activity
Death Silence... Funda?

| MeowPattie a răspuns:

Buna! Eu astazi m-am uitat la Final Destination 5 si 4, si acum mai voiam si alte filme in genul lor, ti le recomand, mai ales pe 5.